יעוץ, אבחון והכוון תעסוקתי

באבחון אין הצלחה או כישלון. האבחון הוא כלי המשמש אותך בבחירת הכיוון התעסוקתי. את/ה מוזמן/ת להשתמש באבחון להגברת המודעות והידע שלך על עצמך.

"גשר –שרותי השיקום התעסוקתי של ישראל" מזמינה אותך לצאת לתהליך משותף לבירור הכיוונים המקצועיים שלך.

 הגישה האבחונית שלנו מציבה את האדם במרכז ומדגישה את המעורבות שלו בתהליך כשותף ומוביל. גשר שמה דגש על תהליך ייעוצי המבוסס על דיאלוג מתמשך בין האדם לבין עולם התעסוקה.

תהליך הייעוץ הינו תהליך מעצים, ממוקד ומותאם אישית, ושם דגש על הכוחות, האפשרויות והאתגרים. תהליך הייעוץ כולל את הדברים הבאים:

  • שיחת היכרות
  • מספר ימי אבחון והערכה
  • שיחת יעוץ
  • מפגש סיכום התהליך

מערכות האבחון של גשר משלבות גישות המקובלות היום בעולם. שימוש במגוון רחב של כלים אבחוניים מאפשר בחירה, התאמה והנגשה. תכנית האבחון מותאמת אישית.

המלצות האבחון מכוונות לבניית הזהות המקצועית.

צוות האבחון מורכב מצוות רב מקצועי.

אני מוזמן/נת לאבחון. מה מחכה לי?

יום האבחון יערך מספר שעות במהלכו תתבקש/י לבצע מטלות דף ועפרון, מטלות ביצועיות, מטלות ממוחשבות, מטלות הבודקות ידע ומטלות הבודקות פוטנציאל.

בפגישת הייעוץ נדבר על הסיפור האישי שלך, הכוחות והמשאבים, החלום והשאיפות התעסוקתיות שלך, מה למדת מתוך האבחון על עצמך ועל האפשרויות התעסוקתיות. בנוסף לכך נזהה גם את החסמים לקידום המטרות שלך.

בסיום התהליך תתקיים פגישת סיכום והמלצות משותפת עם צוות האבחון והגורם המפנה, בה נגבש את המטרה התעסוקתית ונגדיר את היעדים בדרך להשגתה.